понеділок, 5 лютого 2024 р.

 

Завантаження: 79674 із 79674 завантажених байтів.

Завантаження: 92009 із 92009 завантажених байтів.








У 2013 році ГО Гостинець, зокрема, координатор Леся Косик-Більська та члени ініціативної групи місцевого самоврядування, написали та подали на конкурс проект «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка» в с. Старичі… І перемогли. Відновлення народних традицій, а саме виготовлення яворівської забавки, вишивка «яворівкою» та різьба по дереву є досить актуальними на сьогоднішній день і забезпечує особливу цікавість у справжніх поціновувачів народного.мистецтва. відповідно до проекту, мистецька діяльність служить добрим прикладом для молоді, яка зможе не тільки розвивати та популяризувати народне мистецтво нашого краю, але далі вому ставити майстрів власної справи, забезпечуючи тяглість поколінь.

Отож, ми стартували в проекті «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка» Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні партнер устві із Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за фінансову підтримку Швейцарської Конфедерації. І розпочали на початку із створення навчального центру – НЦ «Мастак»



Немає коментарів:

Дописати коментар

Яка була ваша улюблена іграшка? Навчальний центр «Мастак» досліджує історію та розповсюдження яворівської забавки.

  ЦЬОМУ ІГРАШКОВОМУ ІНСТРУМЕНТУ СТО РОКІВ. МИ НЕ ЗНАЄМО, ХТО ЦЕ ЗРОБИВ, АЛЕ МИ ЗНАЄМО ДЕ – У ЯВОРОВІ, СЛАВНОМУ МІСТІ ІГРАШОК. Яворів розташо...